Petr Alan Evans 7. Kapitola 1. část - Hej, Rossi

4. března 2018 v 17:21 | Zdíša |  Fanfiction

Zdravím, konečně zas něco přidávám, :) chápu, od ledna už je dost daleko, ale nějak mi došlo, že když na to budu měsíc a půl jen zírat, tak se to asi samo nedopíše :D (ale mohlo by...)
Takže tady je.. 7.? Ano, 7. kapitola, ale jen první část, protože, promiňte, ale tohle je pro mě moc krátké na kapitolu :) jen 647 slov...
Každopádně, dějová linie se zas někam posune, tak snad alespoň to vás potěší! :)

Zdíša

Btw1: Nezapoměňte, že existuje cosi jako anketa a komentáře :D ale počítadla pod menu si nevšímejte, je rozbité (potvora..)

Btw2: Trochu váhám, jestli si Niela uvědomuje, že některé detaily na bannerech u postav nesedí... jsem si jistý, že Eddie nemá mít hnědé oči :D

-
Popis:

Lily Evansová nemá jen starší sestru Petúni, ale i bratra, dvojče. Jeho jméno je Petr a podle mnoha zemřel v první válce. Ale protože ve skutečnosti nezemřel, vrátí se po mnoha letech zpět. Petunie nemá Harryho ráda, ne proto, že je čaroděj, ale protože ho viní ze smrti své rodiny. (Rodičů i mladších sourozenců) Petunie není mudla, ale moták, protože její matka Rose byla také moták. Ale její rodina zemřela ve válce proti Grindewaldovi. Proto se u nich doma nepraktikovala kouzla. A co bude potom? Co na to Petrův dávný přítel, který byl kdysi zamilovný, ne do Lily, ale do jejího manžela? Bude je taky vinit ze ztráty? Jak se k tomu bude stavět ředitel školy, který přišel o syna? (Přístupnost si udejte sami, co, kdo uzná za vhodné)

Postavy:

Petr Alan Evans, Lilyan Evansová/Potterová, Petunie Evansová/Dursleyová, Harry Potter, Vernon Dursley, Rose Evansová, Alan Evans, Severus Snape, James Potter, Remus Lupin, Johnnatan Fuchs, Kate Philipsová, a další...

a Prohlášení:

Postavy a svět byly stvořeny Joanne Rowlingovou (a přeloženy pány Medky), mne tak k nim nepatří žádná práva. Nemám z tohoto ani žádný prospěch, či finanční prostředky. Některé postavy jsou jen z mé hlavy (či, týká se to asi dvou, vypůjčené od jiného fanouška a pisatele HP fanfikcí, s jeho souhlasem) a některé mají pozměněný, či upravený charakter. (Některé změny jsou výraznější než jiné) Postavy jsou pouze postavami fiktivního světa a možná podobnost s reálnými postavami je náhodná.
-

,,Hej, Rossi!" Zavolal krátkovlasý brunet přes celou místnost. ,,Alane, vnímej!" Zatřásl se mnou můj dobrý přítel a nadřízený.
,,Nazdar, pane." Protřel jsem si oči. ,,Co chceš, Nate?"
,,Konečně, pojedeš do Anglie."
,,Co?"
,,Do Spojeného království, něco se tam děje."
,,A proč tak nadšeně, když stejně jde o nějaký ten problém?" Zvedl jsem pohled k šíleně se usmívajícímu šéfovi, který se mi opíral o stůl."
,,Máš tam rodinu, můžeš je navštívit."
Věnoval jsem mu pohled, který říkal: Nedělej si ze mě srandu, díky.
,,Kdy takovou možnost máš? Kdy?"
,,Právě kvůli nim jsem odešel. Nemá smysl se tam vracet. Peti o mně neví a kluci si mne nebudou pamatovat." Vstal jsem od práce a protáhl se.
,,Už nejsou tak malí, Lene." Pousmál se. ,,Navíc, ty problémy mají co dělat s Harrym." Obrátil se k oknu.
,,1994. To jsem tu už dvanáct let..? Kriste." Projel jsem si rukama vlasy.
,,Přesně tak, letí to, děti stárnou, jen my jsme pořád mladí a krásní." Smál se Johnatann.
,,Co je to za problémy?" Upřel jsem na něj pohled.
,,Před dvěma lety měli prý ve škole vraždu a cosi s kamenem mudrců a minulý rok školu skoro zavřeli ale zas nikdo nezemřel." Nadřízený mi pohled neopětoval, jen se hrabal v nějakých papírech.
,,A k čemu mají ministerstvo? Že se tím musíme zabývat až my ve Státech." Vzal jsem si složku papírů, co mi Natt podával, a ve které se předtím přehraboval.
,,Víš, že ministerstvo je úplně k ničemu. Mimochodem, stále jim tam velí Popletal." Praštil mne do ramene a já se uchechtl. Popletal byl naprostý břídil.
,,Navíc, obávám se, že Hughes se do tebe zakoukal. Tak třeba v Evropě budeš mít klid." Tentokrát jsem ho praštil já. Stejně se smál dál a já s ním.
,,Takže, tvůj pracovní výlet bude trvat půl roku."
Pozvedl jsem obočí.
,,Kolik, že?"
,,Možná tě odvolán dřív, záleží na situaci, ale stejně, nemůžeš pořád trčet tady." Prohlížel si mne zkoumavým pohledem.
,,Nejsem tu pořád, chodíme na akce." Opravil jsem ho.
,,Krátkodobé záležitosti. Tohle není věc na jeden den, ale když bude, něco se zas najde, přinejhorším budeš zavřený v kanceláři, ale to seš už teď." Usmál se. ,,Mimochodem, Brumbál už to ví, budeš skoro pořád ve škole."
,,Co ví? Úřady v Británii…" Zamračil jsem se.
,,Že bude mít ve škole někoho z našich aurorů. O tobě nic. Představ se mu sám."
,,Dobře." Uklidil jsem papíry do složky.
,,Přenášedlo máš na zítra večer. Já budu celý den pryč, tak se měj a pozdravuj staré známé." Přátelsky mě poplácal po zádech.
,,Měj se Nate, uvidíme se za půl roku." Usmál jsem se a odešel z kanceláře.

Byt jsem nechtěl řešit a opouštět, tak jsem jen staré paní domácí řekl, že jedu na služební cestu do Evropy a nevím, kdy se vrátím. Což rozhodně nebyla lež.
Bylo obdivuhodné, jak v pohodě ta stará mudla je, mudlové se obvykle nedožívají příliš vysokého věku. I když už trochu zapomnětlivá byla.
Prošel jsem si své věci ještě jednou, abych se ujistil, že mám vše, přece jen v kanceláři mne teď nějakou dobu neuvidí.
Od dveří jsem si všiml, že mne pozoruje světlemodrý pohled pronikající skrz příliš dlouhou ofinu.
Vstal jsem a sebral ze stolu složku s dokumenty.
,,Takže vážně odjíždíš..?"
,,Ano, odjíždím." Podíval jsem se na něj.
Stále se opíral o rám dveří.
,,Ale proč zrovna ty?" Nedíval se na mě, měl sklopené oči ke svým botám.
,,Znám to tam nejlépe a Nat má jiné starosti." Když jsem zmínil Johnnatana zkratkou, cuknul obočím, ale nezamračil se, když chtěl uměl se docela ovládat.
Došel jsem se složkou k němu.
,,Bauer je z Londýna." Podíval se na mne. ,,Neodcházej. Prosím."
,,Bauer je Němec." Poplácal jsem ho po rameni. ,,A ty to tu přežiješ." S těmito slovy jsem odešel do vstupní haly, kde už bylo připraveno přenášedlo. Ještě jsem zachytil, jak se na mne smutně a zamyšleně díval a pak už mi všechno kolem zmizelo v barevných šmouhách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama